Půjčte si 15 000 Kč a už do 15 minut umořte své dluhy

Půjčky 15 000 Kč jsou ještě stále i dnes výsadou zejména nebankovních subjektů. Společnosti jako Home Credit, zaplo.cz či Kredito24 se právě na tyto částky a úvěry specializují a nabízí svým klientům nespočet možností, jak si tyto penízky půjčit a jak je následně i splatit.

Kredito24 vám půjčí i na jeden den

My se v tomto článku zaměříme zejména na poslední z výše vypsaných soukromých společností, a to na Kredito24, a to proto, že právě ta má na svědomí spousty umořených dluhů, tisíce spokojených klientů a milióny půjčených peněz. U ní si můžete sjednat půjčku ve výši už od jednoho tisíce korun až do 15 000 Kč. Stačí si pouze vybrat částku, která vám aktuálně nejlépe vytrhne finanční trn z paty. Kredito24 je v této oblasti navíc i českým unikátem, protože místo předem stanovených částek, poskytuje vámi vybranou sumu, která může být klidně i ve výši 10 321 Kč či třeba 14 863 Kč.

K vybrané částce vyberete i dobu splácení

Jakmile budete mít vybranou částku, která se vám v tuto chvíli nejvíce hodí, můžete přejít i k výběru doby splácení. Ta se pohybuje už od jednoho dne, kdy třeba zítra už zase můžete být absolutně bez jakýchkoliv dluhů, až po třicet dnů, abyste měli dostatečný čas na získání půjčené částky zpět. Samozřejmě, že i zde je výběr doby splácení plně na vás, a tak máte opravdu široké pole působnosti.

Zajímavý článek:  Jak poznám solidní půjčku?

Vybraná částka i doba splácení se vám automaticky přepočtou

Po výběru částky a doby splácení uvidíte přímo pod posuvníky sumu, kterou budete muset společnosti Kredito24 vrátit. Například při půjčce 15 000 Kč na 30 dnů se bude jednat o 19 500 Kč, které budete muset společnosti Kredito24 do třiceti dnů poslat. Pokud jste se vším spokojeni, můžete přejít k poslednímu kroku, kterým je vyplnění online formuláře a odeslání vaší žádosti. Bude-li vaše žádost o půjčku schválena, obdržíte vyžádané penízky už do čtvrt hodiny na váš osobní účet.