Chcete si koupit krásnou letní dovolenou?

Léto je tady, dětem začaly prázdniny a dovolená v práci je na spadnutí. Chcete si tedy koupit nějakou krásnou letní dovolenou? Na začátku července se nabídky Last Minutů a SuperLastMinutů pohybují od 8 do 15 tisíc korun pro jednu osobu. Chcete-li si dovolenou skutečně pořádně užít bez jakýchkoliv povinností, rozhodně se neomezujte a pořiďte si nějakou dražší, kde budete mít stravu typu all inclusive a ubytování v pořádném hotelu.

Peníze, peníze a zase peníze

Jenže na takovou dovolenou budete potřebovat peníze. Pokud se vám přes rok moc nedařilo a vaše úspory v tuto chvíli činí pouze několik tisíc korun, nejrychlejší variantou bude zajisté finanční půjčka. Tu získáte prakticky u kteréhokoliv ekonomického subjektu, a to navíc třeba i bezúčelně. Spousta z těchto institucí nabízí úvěry i bez nutnosti dokládat váš příjem a majetkové zajištění. Ovšem naprosto nejlepší variantou pro financování letní dovolené jsou kreditní karty.

Proč zrovna kreditní karta?

U nich se totiž nezadlužujete na spoustu let, ale pouze na několik dnů, peníze máte ihned k dispozici, tudíž můžete dovolenou prakticky ihned zarezervovat a splácení je pak velice jednoduché a většinou bez zbytečných poplatků a v jistém období i bez úroků.

Zajímavý článek:  Jak rychle získat 15000 Kč

Kde najdete naprosto nejvýhodnější kreditní kartu?

Chcete-li si tedy sjednat kreditní kartu, bude vás určitě zajímat, kde najdete tu naprosto nejvýhodnější. Nabídek na trhu je nespočet, ale pouze jedna všechny převyšuje. Jedná se o kreditní kartu u ČSOB. U ní je totiž výše úvěrového limitu stanovena až na 250 000 korun, což je vyšší částka například oproti České spořitelně, Komerční bance, GE Money Bank nebo Cetelem. Máte ovšem k dispozici i menší částky, které budou sloužit právě pro financování vaší dovolené. Bezúročné období pak činí pětapadesát dnů, což je rozhodně delší doba než jakou nabízí Cetelem nebo Komerční banka. Navíc k této kreditní kartě získáte spoustu dalších výhod, které prostě ostatní karty nenabízí.