Finanční žihadlo

Pro všechny, kteří potřebuji rychle získat hotovost od 5 000 do 15 000 korun, je tady nová nebankovní společnost Finanční žihadlo.cz, která půjčí v podstatě každému.

Jak žádat o půjčku?

O tuto půjčku můžete požádat prostřednictvím vyplněného formuláře, který najdete na webových stránkách společnosti. Do žádosti je nutné uvést telefonní kontakt a emailovou adresu, aby vás mohl poskytovatel půjčky kontaktovat. Dále je důležité uvést dobu, kdy je pro vás vhodné telefonát přijmout. Ve formuláři je uvedena nabídka časových rozmezí, ze kterých si vyberete pro sebe nejvhodnější variantu. Dalším důležitým údajem je výše vašeho příjmu, která se uvádí rovněž podle nabízených možností, u kterých vyberete rozpětí, do kterého spadáte. Pak už jen stačí zvolit výši požadované částky a dobu splatnosti. Po schválení půjčky jsou peníze obratem zaslány na bankovní účet klienta. Úroková sazba je stanovena v závislosti na výši půjčky a délce splácení.

Zajímavý článek:  Nezvládám splácet své závazky, co dělat?

Pro koho je půjčka vhodná?

Společnost Finanční žihadlo cz. nepožaduje po svých klientech potvrzení o výši příjmu, ale je nutné, aby měli alespoň nějaký pravidelný měsíční příjem. Může se jednat o podnikatele, osoby samostatně výdělečně činné, důchodce i například ženy na mateřské dovolené. Každý žadatel o půjčku musí mít minimálně 18 let a trvalý pobyt hlášen na území České republiky. Smlouva na uzavření půjčky je přehledná a bez nejasných formulací, pokud by vám však i přesto něco jasné nebylo, můžete se kdykoliv obrátit na obchodní zástupce společnosti a veškeré údaje si upřesnit.