Home Credit vám pomůže i s malými dluhy

Pokud máte pouze malé, několika tisícové dluhy, může to být mnohdy velký problém. Banky totiž půjčují pouze vysoké částky na mnoho let a většinou vám tak s malými dluhy nepomohou. V takovém případě tedy úplně na banky zapomeňte a obraťte se na profesionály z jiné oblasti, a to z oblasti nízkých a krátkodobých půjček.

Půjčku už od 10 000 Kč vám poskytne i Home Credit

Jedním takovým je i společnost Home Credit, která se na našem trhu pohybuje již řadu let. Poskytne vám jak hotovostní půjčky, tak i konsolidaci půjček, nákup na splátky nebo auto na splátky. My se však zaměříme zejména na tu hotovostní půjčku, která je pro vás v době dluhů nejdůležitější.

Částku si sami vyberete

Řekněme, že vaše dluhy čítají v současnosti 15 000 Kč a vy je chcete jednou provždy umořit a splatit. Oslovíte tedy Home Credit s žádostí o půjčku. Nejen, že je pouze na vás, kolik si budete chtít půjčit, také i doba splácení či výše splátek je jen na vašem uvážení. Rozhodnout se můžete mezi dobou splácení od jednoho až po čtyři roky a i výší splátek si tak můžete sami ukočírovat, a to od 499 Kč až po 1 429 Kč. Nejvyšší částka je samozřejmě při nejkratší době splácení a naopak.

Zajímavý článek:  3 nevýhody bankovních půjček

Příklad na závěr

Na závěr našeho povídání o půjčce od Home Creditu si uvedeme příklad, kolik budete muset splácet, jaká bude úroková sazba a kolik přeplatíte, půjčíte-li si na dva roky. V takovém případě budou měsíční splátky činit 799 Kč, takže se hravě vlezete do jednotisícového mantinelu, úroková sazba bude v takovém případě stanovena na 25,6 % a celkem přeplatíte 4 176 Kč, takže ani ne třetinu půjčené částky.