Door Financial nabízí řešení

Potřebujete více peněz, než máte, více, než je vám schopna půjčit rodina nebo přátelé, a banka je pro vás z jakéhokoliv důvodu zapovězeným územím? Zkuste se obrátit na Door Financial a požádat o půjčku 5, 10 nebo 15 000 korun zde.

Parametry Door půjčky

Door půjčka se poskytuje ve výši 5 až 50 000 korun s dobou splatnosti 30, 40 nebo 56 týdnů. Splácí se v týdenních splátkách k rukám přiděleného obchodního zástupce. Půjčka je poskytována prostřednictvím obchodních zástupců Door Financial v hotovosti po celém území České republiky, a to do 48 hodin od schválení žádosti.

Podmínky schválení žádosti

Samozřejmostí je věk nad 18 let a způsobilost k právním úkonům. Obchodnímu zástupci společnosti, který vás po podání žádosti navštíví, musíte předložit platný občanský průkaz, případně jiný doklad totožnosti s fotografií, např. pas nebo řidičský průkaz. Rovněž musíte doložit pravidelný příjem a mít trvalé bydliště na území České republiky.

Zajímavý článek:  Finanční tíseň? Pomoci vám může půjčka ještě dnes!

Výhody Door půjčky

Hlavní výhodou této půjčky je, že to nebudete vy, kdo bude muset zařizovat a běhat. Žádost podáte online a dále už jen vyčkáváte návštěv zástupce společnosti, který vše vyřídí za vás. Sepíše s vámi vše potřebné, podá žádost k vyhodnocení, po jejím schválení vám přinese peníze, bude se dostavovat pro vaše pravidelné splátky. Rovněž je vám po celou dobu splácení k dispozici, aby vám pomohl řešit případné potíže, které mohou nastat. Nezanedbatelnou výhodou také je, že od schválení žádosti má klient k dispozici dvoutýdenní lhůtu během které lze půjčku bez jakýchkoliv sankcí a poplatků zrušit.