Jak získat co nejlépe půjčku na 12 000 korun, když jste OSVČ?

Když jste OSVČ, máte mnoho dveří zavřených. A to nejen těch profesních či kariérních, ale také finančních. U mnohých bank totiž jen tak lehce nedostanete ani půjčku, ani jinou možnou finanční pomoc. Pak už jen zbývá ukončit své snažení a stát se obyčejným zaměstnancem. Jenže takto to nemusí platit u každého! I OSVČ má právo na finanční injekci! V tomto článku si popíšeme jednu z možných cest k peněžním prostředkům.

Půjčka od zaplo.cz pro OSVČ

Tou možností je půjčka od zaplo.cz. Právě u této soukromé společnosti totiž můžete i vy, jako OSVČ, zažádat o půjčku, a to do maximální výše 12 500 korun. A ani nebudete muset splňovat nic žádné náročné požadavky. Stačí být starší 18 let, mít české občanství a účet u české banky a v neposlední řadě také nemít žádné dluhy z minulosti. To je všechno pro to, abyste získali u zaplo.cz půjčku!

Kolik budete u zaplo.cz splácet?

Následně budete muset samozřejmě půjčené peníze vrátit. Dobu splacení si určujete vy sami a můžete si ji stanovit na sedm až třicet dnů. V takovém případě potom budete splácet odlišnou částku, a to navíc půjčujete-li si podruhé, jelikož první půjčka je zcela zdarma. Například při druhé půjčce 12 000 korun na dobu sedmi dnů, budete následně vracet pouhých 13 176 korun. Půjčíte-li si penízky na delší dobu, například na dva týdny, vrátíte společnosti zaplo.cz nakonec o 1 512 Kč navíc. A při maximální době splácení, tedy třicet dnů, bude vrácená částka činit 14 280 Kč.

Zajímavý článek:  Jaké finanční produkty nabídne Reifeizen banka?

Sami si vše určíte a pak rychle sjednáte

Ovšem u zaplo.cz máte takové možnosti, jaké nikde jinde nenajdete! Nejen, že vám zaplo.cz velice rychle a bez zbytečných komplikací půjčí na cokoliv, co jen chcete, také budete mít peníze skutečně neuvěřitelně rychle k dispozici. Pracovníci zaplo.cz totiž pracují, jak nejrychleji mohou a po schválení žádosti vám finanční prostředky pošlou rovnou na váš účet. Při nejlepších podmínkách tak můžete mít peníze už do několika minut!