Spotřebitelský úvěr Aasa

Potřebujete peníze? Nechce se vám absolvovat zdlouhavou administrativní proceduru v bance? Potřebujete více než jen tisícovku nebo dvě, ale zase se nechcete zbytečně zadlužit a dávat do zástavy svůj automobil nebo byt, když vám na kontě aktuálně schází jen 10 nebo 15 000? Bojíte se, že na podobný typ úvěru nenarazíte? Zbytečně. Právě pro vás je tu spotřebitelský úvěr Aasa.

Bližší informace o úvěru

Úvěr Aasa s volitelnou dobou splatnosti se poskytuje ve výši 7 000 – 25 000 korun žadatelům, kterým je více než 20 let, nemají negativní záznam v registru dlužníků, mají pravidelný příjem, přičemž postačuje i pracovní smlouva na dobu určitou, a mají trvalý pobyt v České republice. Finanční prostředky budou bezhotovostně převedeny na účet žadatele.

Jak požádat

Jako v mnoha jiných případech i zde máte možnost požádat o úvěr online. Rychlé a snadné. Nepotřebujete ani zástavu ani ručitele, zkrátka jen vyplníte žádost a počkáte, na telefonický nebo e-mailový kontakt od společnosti Aasa Czech, a.s., ze kterého se dozvíte, zda došlo k předschválení vaší žádosti a je-li zapotřebí doložit ještě nějaké dokumenty. Podrobné podmínky poskytnutí úvěru a návrh splátkového kalendáře obdržíte samozřejmě ještě před podpisem smlouvy, kterou vám doručí až domů kurýrní služba.

Zajímavý článek:  Potřebuji půjčit peníze. Na koho se obrátit?

Parametry úvěru

Jde o úvěr s volitelnou dobou splatnosti, tzn. že se sami rozhodnete, jak dlouho a jak vysoké splátky chcete platit. Půjčit si můžete, jak je již výše uvedeno, 7 – 25 000 korun, jejichž splácení si můžete rozvrhnout na dobu 1 – 36 měsíců. Úroková sazba úvěru je 9% p.a., za poskytnutí úvěru se hradí administrativní poplatek ve výši 1 900 korun a dále je třeba platit pravidelný administrativní poplatek 70 korun měsíčně za vedení úvěru.