Fast Cash – větší než malé množství (peněz)

Potřebujete peníze, potřebujete je rychle, nejlépe hned. Bankovní procedura s vyřízením půjčky nepadá v úvahu, je příliš zdlouhavá. Říkáte si: žádný problém, nebankovních institucí, které mi půjčí, je víc než dost? Jistě, máte pravdu, ale co když potřebujete více než 5 či 10 tisíc, které v rámci rychlých půjček tyto společnosti většinou nabízejí? A zase méně než 50 či 100 tisíc, které byste mohli mít při zaručení se nemovitostí? Je takováto situace řešitelná?

Chci půjčku od Fast Cash

Ve výše popsaném případě je tady právě pro vás nebankovní společnost Fast Cash. Půjčit si zde můžete 1 000 – 30 000 korun na období 10 – 30 dnů, a to bez poplatku předem. Produkt je vytvořen zejména pro osoby, které nemohou ničím ručit, a osoby, kterým banky nejsou ochotny půjčit. Na půjčku od Fast Cash dosáhnou téměř všichni. Požádat o ni mohou nejen zaměstnanci a živnostníci, ale i důchodci, ať už starobní nebo invalidní, studenti, maminky a tatínkové na rodičovské dovolené, nezaměstnaní, kterým jsou vypláceny dávky podpory v nezaměstnanosti, a vůbec všechny fyzické osoby, které pobírají jakékoliv pravidelné sociální dávky.

Zajímavý článek:  Půjčka bez doložení příjmu do 15000

Jak postupovat

Získat půjčku je „jednodušší než jednoduché“. Zaregistrujte se na internetových stránkách poskytovatele, vyberte si výši půjčky a dobu její splatnosti a odešlete online kontaktní formulář. Svou žádost musíte ještě následně potvrdit, čímž vyjádříte souhlas s obchodními podmínkami společnosti. Pak už jen vyčkejte schválení půjčky a převodu peněz, který je „rychlejší než rychlý“ – často netrvá déle než 3 minuty. Neplatíte žádné úroky, jen předem dohodnutý poplatek. Při finančních potížích lze splatnost půjčky prodloužit až o 10 dní.