Hledáte-li fajn půjčku, zkuste Fajnpůjčku

Potřebujete půjčku, která je hlavně rychlá, férová a transparentní? Zkuste to se společností Fair Credit. Jejich Fajnpůjčka by mohla být fajn právě pro vás. Rychlá, bez ručení, se srozumitelnou smlouvou, bez skrytých poplatků a absolutně na cokoliv.

Z pohodlí domova

Máte pocit, že když si za něco zaplatíte, namáhat by se měli druzí? V tomto vám Fajnpůjčka bez problémů vyhoví. Zavolejte na bezplatnou telefonní linku nebo vyplňte na internetových stránkách společnosti kontaktní online formulář. Z Fair Creditu vám zavolají zpět. Veškerá další komunikace se společností pak bude probíhat prostřednictvím jejího obchodního zástupce, který vás navštíví doma, vyplní s vámi smlouvu o půjčce a vyplatí vám požadovanou hotovost přímo na ruku. V případě zájmu však samozřejmě není problém ani bezhotovostní převod financí na váš bankovní účet. Podmínkou je jen předložit občanský průkaz a libovolným způsobem doložit své příjmy za poslední tři měsíce.

Stanovené splátky

Fajnpůjčku si můžete zařídit ve výši 4 000 – 50 000 korun, a to se splatností 43 nebo 58 týdnů. Nepotřebujete přitom ručitele ani zástavu. Nemusíte vlastnit nemovitost ani podepisovat směnku. Společnost se řídí pravidly zodpovědného úvěrování, proto je nutno dokládat příjmy, přesto na půjčku alespoň v minimální výši, cca do 15 000 korun, dosáhne téměř každý, a to díky nízkým splátkám. Vaši schopnost splácet a optimální výši půjčky posoudí na místě obchodní zástupce Fair Creditu. Splátky jsou podle výše půjčky předem stanoveny a hradí se v týdenních intervalech přímo k rukám obchodního zástupce, který vás bude pravidelně navštěvovat. Stane se vaším spojencem, a to i v případě, že byste se náhodou dostali do problémů a nemohli svou splátku uhradit včas. Najde pro vás optimální řešení situace, a to bez jakýchkoliv sankcí ze strany Fair Creditu.

Zajímavý článek:  Home Credit vám pomůže i s malými dluhy