Smart půjčka – jedna z nejoblíbenějších v ČR

Ať už jste zaměstnanec, důchodce nebo žena na mateřské, na Smart půjčku určitě dosáhnete. Již ji vyzkoušely a ocenily desítky tisíc zákazníků před vámi, proto není třeba se obávat podvodu či složitých podmínek, které nakonec celý koncept změní. Ty od Smart Capital jsou do detailu propracované, kvalitní a výhodné, přičemž stále zůstává prostor pro individuální, ale stále zodpovědný, přístup ke každému zákazníkovi.

Výhody Smart půjčky

Pro získání Smart půjčky postačí prokázat, že půjčku ve vámi vybrané výši dokážete splácet. Nemusíte pak nabízet zástavu majetku ani shánět ručitele. Poskytovatel se nezabývá vašimi případnými záznamy v registrech dlužníků. Pokud máte jakýkoliv, by´t i velice nízký příjem, dostanete tady šanci. Peníze ze Smart půjčky pak můžete dle vlastního uvážení použít na cokoliv, protože patří k těm, kterým se říká bezúčelové.

Při vyřízení Smart půjčky vás nečeká žádné dlouhé vyřizování a složité papírovaní. Kontaktujete-li společnost, což lze učinit i prostřednictvím online formuláře, brzy se vám ozve její obchodní zástupce, který zodpoví všechny vaše otázky a pomůže vám vybrat pro vás tu nejlepší možnost půjčky. Vystačíte si s potvrzením o příjmech a dvěma doklady totožnosti. Peníze vám pak budou doručeny až do domu.

Zajímavý článek:  Nezvládám splácet své závazky, co dělat?

Kolik a za kolik

U Smart Capital pamatují na každého. Půjčit si zde můžete od 4 až do 50 000 korun, přičemž splátky úvěru budou rozloženy na dobu 8 – 13 měsíců. Na rozdíl od mnoha jiných nebankovních půjček tedy nemusíte splatit jednorázově celou částku v poměrně krátkém období, ale nebudete ani roky splácet jako u banky. Smart půjčka se vyznačuje vysokou flexibilitou, proto se úroky a RPSN stanovují v každém případě individuálně podle konkrétních podmínek. Nemějte však obavy, vše se dozvíte včas, ještě před podpisem smlouvy.