Od stokorun po 15 000 u CreditOn bez problémů

Společnost CreditOn patří k nebankovním poskytovatelům tzv. minipůjček. Čistě teoreticky si zde můžete půjčit částky již od výše 100 Kč. Maximum úvěrového rámce je nastaveno na 15 000 korun, respektive pro stálé a skutečně prověřené a spolehlivé klienty se posouvá až k 20 000 korun. Celou agendu spojenou s vyřízením půjčky přitom obstaráte ze své vlastní židle v obýváku, postačí vyplnit online formulář volně dostupný na internetových stránkách společnosti.

Parametry krátkodobé půjčky od CreditOn

Podmínky získání i splácení krátkodobé půjčky jsou u společnosti CreditOn velice jednoduché a průhledné. budou se však lišit v závislosti na tom, zda jste již stálým klientem společnosti nebo jste se na ni obrátili poprvé. Pro nové žadatele je úvěrový rámec limitován 4 000 korun. Vzhledem k tomuto preventivnímu opatření společnost nemá příliš vysoké ztráty z nesplacených úvěrů a nemusí zvyšovat náklady spojené s půjčkou klientům, kteří se chovají zodpovědně.

Zajímavý článek:  Jak poznám solidní půjčku?

Peníze vrátíte jednorázově, a to do vámi stanoveného termínu, maximálně však do třiceti, v případě stálých klientů a vyšších částek až čtyřiceti dnů. Půjčka je spojena s poplatkem za půjčení, který je splatný spolu s jistinou a je předem vyčíslen již v úvěrové smlouvě.

Snadná dostupnost

Na CreditOn se můžete se svou žádostí o půjčku obrátit skutečně kdykoliv – ve dne, v noci, sedm dní v týdnu a vždy můžete mít peníze na svém účtu již za pár desítek minut. Přitom nemusíte shánět ručitele, podepisovat směnky ani poskytovat jiné záruky. CreditOn vám nabízí svou důvěru a pomocnou ruku vždy, když ji potřebujete.