Smart půjčka 15 000 Kč

Smart půjčka patří k nejkvalitnějším na trhu. Nabízí perfektní podmínky, flexibilitu, rychlost a jednoduchost. Ve chvíli, kdy se dostanete do tíživé situace a potřebujete získat rychle finanční prostředky, neváhejte a s důvěrou se obraťte na společnost Smart Capital poskytující Smart půjčku. Tato společnost spravuje několik dceřiných firem finanční skupiny Smart Corporation, které rovněž nabízejí velmi kvalitní finanční služby.

Jak žádat o půjčku

O Smart půjčku můžete požádat pomocí online žádosti, která je dostupná na internetových stránkách společnosti. Následně vás zkontaktuje zástupce společnosti telefonicky a dohodne s vámi veškeré podrobnosti. K vyřízení půjčky potřebujete pouze dva doklady totožnosti – v každém případě občanský průkaz a ještě jeden – např. řidičský průkaz nebo rodný list, cestovní pas atp. Vy sami nemusíte nikam chodit, smlouva a peníze vám budou doručeny až domů.

Zajímavý článek:  Jak sjednat půjčku do 15000 Kč?

Podmínky schválení půjčky

Půjčku můžete použít k jakémukoliv účelu. Její účel nebudete dokládat. Při pravidelném splácení je vhodná i jako možnost refinancování. Pokud prokážete dostatečnou schopnost splácet, nemusíte svou půjčku zajišťovat ručitelem. Nezkoumají se registry dlužníků ani nepotřebujete dokládat potvrzení ze zaměstnání. Podmínkou ovšem je pravidelný měsíční příjem. O půjčku mohou žádat jak zaměstnanci, tak živnostníci, důchodci i ženy a muži na rodičovské dovolené. Podmínkou pouze je, že žadatel o půjčku musí být starší 18 let. Je tedy zřejmé, že tuto půjčku lze získat velice jednoduše a rychle. To je jednoznačně její největší výhodou.