Potřebuju 15000 Kč opravdu rychle

Dostali jste se do nepříznivé finanční situace, která vyžaduje operativní a okamžité řešení? Jinými slovy – potřebujete menší, či větší finanční obnos opravdu rychle? Pak vás budou zajisté zajímat způsoby, jak můžete načerpat určitý finanční obnos s co nejmenší časovou prodlevou. Způsobů existuje hned několik. Každý z nich si podrobněji rozebereme na následujících řádcích.

Půjčka od rodiny, či kamarádů

Ano, tak u rodinného příslušníka nebo nejlepšího přítele si můžete vypůjčit peníze téměř okamžitě. Otázkou zůstává, zda je pro vás takové jednání natolik pohodlné, abyste dokázali přejít případnou rodičovskou kázeňskou poznámku o neschopnosti svého hospodaření.

Kontokorent

Dalším způsobem, jak získat peníze opravdu rychle, je zřízení kontokorentu. Stačí přijít na pobočku dané banky a zažádat si o tento bankovní produkt (pokud se tedy v portfoliu služeb dané banky nachází). Následně můžete čerpat finanční hotovost až do výše 25000 Kč. Peníze si můžete z kontokorentu „vypůjčit“ po dobu 1 roku, pokud je v této lhůtě nesplatíte, můžete počítat s úroky z prodlení, které jsou v tomto případě dosti vysoké.

Zajímavý článek:  Jak rychle získat 15000 Kč

Nebankovní půjčky

Řada nebankovních společností nabízí opravdu rychlé půjčky, které můžete mít na svém kontě do 24 hodin. Nutno podotknout, že tento typ půjček může být zatížen poměrně vysokým úrokem. Pokud však potřebujete peníze opravdu rychle, jedná se o ideální řešení. Výhodou nebankovních půjček je kromě rychlosti také dostupnost a možnost vypůjčit si i menší finanční částky.