Umožní Gemoney internet banka přihlásit se i firmám?

Internetové bankovnictví dnes samozřejmě není spjato jenom s osobními účty, ale je spjato také s těmi firemními. Je jasné, že firmy kromě základních transakcí mnohdy potřebují i něco navíc. Zvláště potom firmy větší, nebo takoví podnikatelé, kteří účet aktivně využívají třeba na příjem plateb z internetových obchodů. Pojďme se proto podívat, co jim Internet banka od GE může nabídnout.

Proč nabízí Gemoney internet banka přihlásit se provozovatelům eshopů?

Především proto, že jim dokáže nabídnout možnosti zajímavých a dobře využitelných importů dat. Ty je možné jednoduše vytvořit a následně konkrétní soubor stáhnout. Je samozřejmě možné daná data stahovat a importovat průběžně, v rámci jednoho dne, stejně jako v rámci určitého období. Datové formáty jsou dostupné celkem 3, a to:

  • ABO1
  • ABO1
  • GE

Výhody takové možnosti jsou jasné, a to ve spojení s tím, že daná data lze velmi jednoduše importovat do současných účetních systémů. To umožní nejenom jednoduše vést informace o vašich bankovních účtech, ale umožní to také mnohem efektivněji a často zcela automaticky párovat došlé platby.

Zajímavé funkce i s ohledem na zadávání a schvalování plateb

U malých živnostníků, stejně jako u drobných firem může docházet k tomu, že si jedna osoba řídí všechny nezbytnosti spojené s účtem sama. Jinak tomu ale může být u velkých firem, kde musí umožnit Gemoney internet banka přihlásit se různým osobám. Jedna osoba tak může být oprávněná zadávat příkazy do systému, další je kontroluje a třetí je může ihned, nebo i později schválit. A právě takovou funkčnost daná aplikace dokáže nabídnout.

Zajímavý článek:  Servis24 přihlášení na účet a další služby přímého bankovnictví

Souvisí to také s další poměrně klíčovou funkcí, která nese název disponent. U ní musíme říci, že ji mohou využívat nejenom firmy, ale mnohdy se může hodit také soukromým osobám. A k čemu je daná funkce dobrá? To nám vysvětlí samotná banka: „Máte možnost určit jednoho nebo více uživatelů Internet Banky, tj. osob straších 18 let, kteří pod vlastními přihlašovacími údaji budou vstupovat do Vaší Internet Banky.

Online varianty výpisů

I online výpisy jsou něčím, co dnes mohou klienti z řad firem aktivně využívat. I zde jsou důvody jasné. První je spojený s tím, že jsou snadno dohledatelné všechny historické verze. Stačí jenom zadat potřebné rozmezí a konkrétní dokument si zobrazit. Stejně tak má ale tento druh výpisu výhodu i v tom, že je dostupný mnohem dříve, než ten tištěný. Ten se navíc může v případě zaslání poštou také ztratit, což může být problém a komplikace spojená třeba s uzavíráním účetnictví, kdys je nutné mít informace o platbách jasně doložené.

Všechny tyto zmíněné funkce poté mají jedno společné – jednoduchost, pohodlnost a unikátnost. Podnikáte-li a hledáte banku, která by vašim potřebám vyhovovala i v této oblasti. Dá se s poměrně klidným srdcem říci, že GE Internet banka a možnost přihlásit se k ní vás určitě nezklame.