Credit Money – rychlá pomoc před výplatou

Credit Money půjčka od společnosti Credit Money nedávno rozšířila řady tzv. rychlých půjček před výplatou, či chcete-li sms půjček. Ano, vyřízení půjčky přes sms zprávu je rozhodně nejsnadnější a nejrychlejší cesta, jak ji získat a výhodou je, že tak můžete učinit, ať jste opravdu kdekoliv, doma nebo v zahraničí.

Parametry půjčky Credit Money

Credit Money půjčka se poskytuje ve výši 500 – 15 000 korun na období 14 – 30 dní. Vybrat si přitom můžete, jakým způsobem chcete peníze obdržet. Rozhodnete-li se pro platbu na účet, můžete mít své peníze k dispozici už do patnácti minut po schválení půjčky. Při zasílání peněz poštovní poukázkou je obdržíte nejpozději do tří pracovních dnů, počítáno ode dne následujícího po schválení půjčky.

Podmínky pro získání půjčky

Podmínkou pro získání této půjčky je pravidelný a prokazatelný příjem, jste-li zaměstnanec, musíte mít podepsanou pracovní smlouvu a plat nejméně 10 000 hrubého měsíčně, jako živnostník musíte mít přiděleno IČO. Půjčka se však poskytuje i lidem na rodičovské dovolené a těm, kdo pobírají invalidní, vdovský nebo sirotčí důchod. Uspějete i jako nezaměstnaný příjemce sociálních dávek podpory v nezaměstnanosti či vykonávající rekvalifikační kurs. Půjčka se poskytuje i studentům, kteří řádně studují na SŠ, VOŠ nebo VŠ a doloží platnou kartu ISIC nebo potvrzení o studiu.

Zajímavý článek:  Potřebujete půjčku na rozjezd podnikání?

Zodpovědné úvěrování

Společnost se hlásí k těm, které vyznávají zásady zodpovědného úvěrování, proto žádá i své potencionální klienty, aby k půjčování přistupovali zodpovědně a půjčovali si vždy jen tolik, kolik budou moci s jistotou splatit. Rozhodně nedoporučuje používat rychlou nebankovní půjčku Credit Money na úhradu jiných půjček a podobných závazků.