Peníze pro vás – Fast Cash půjčka

Pokud potřebujete půjčit peníze, můžeme vám doporučit Fast Cash půjčku ve výši až 15 000 korun. Stačí vyplnit nezávaznou online žádost na webových stránkách společnosti a obchodní zástupce firmy vás bude obratem kontaktovat na vámi uvedeném telefonním čísle. Nemusíte volat na drahé telefonní linky 900…, ani posílat předražené potvrzovací SMS. Opravdu bude stačit jen poslat nezávaznou žádost zcela zdarma. Vaše žádost se dostane do rukou seriozního poskytovatele, který vás bude kontaktovat nejpozději do 24 hodin od jejího obdržení.

Schválení půjčky

Žadatel o půjčku musí mít jakýkoliv stabilní příjem. Může být zaměstnanec, živnostník, žena na mateřské dovolené, důchodce, ale i nezaměstnaný, který pobírá dávky státní sociální podpory nebo student s příjmem. Po schválení půjčky vám budou peníze zaslány do 3 minut na váš osobní účet, v případě, že chcete peníze dostat prostřednictvím peněžní poukázky, obdržíte je nejpozději do 4 dnů.

Zajímavý článek:  Potřebuji půjčit peníze. Na koho se obrátit?

Splácení půjčky

Přímo v žádosti o půjčku máte možnost si zvolit kolik peněz a na jak dlouho si chcete půjčit a na tom závisí celková výše vaší splátky. Společnost Fast Cash vyhodnocuje bonitu klienta dle interních systémů, kde se projeví negativní dopad v případě neuhrazení vašeho závazku. V případě, že se klient dostane do prodlení se splatností, tak jsou účtovány smluvní pokuty, které jsou stanoveny v Rámcové smlouvě o úvěru. Dále je dluh předán do inkasní agentury. Je tedy vhodnější, využít možnosti prodloužení splatnosti půjčky, jestliže ji nemůžete zaplatit v řádném termínu, přestože jde o zpoplatněnou službu.