Zaplo půjčka podvod určitě nečekejte

V posledních letech se v rámci mediálních kampaní začal na tuzemských obrazovkách poměrně hojně objevovat jeden poskytovatel mikropůjček, který lákal nové klienty. Tímto poskytovatelem je Zaplo půjčka. Podvod je sice v tomto segmentu poměrně častý, ale u tohoto poskytovatele ho opravdu očekávat nemusíte. Je ideální možností, pokud hledáte půjčku, která je spojena s rychlostí, jednoduchostí a jasně danými podmínkami. Pojďme se tedy podívat, co můžete využít.

Kolik si lze půjčit?

Začneme tím nejdůležitějším, a to jsou samozřejmě sumy, které jsou k dispozici. Nejmenší částkou je suma v hodnotě 1 000 korun českých. Z té se však lze dostat mnohem výše. Pokud jste klient, který si žádá poprvé, tak na částku 8 000 Kč. Pokud si ale žádáte opakovaně, máte možnost získat mnohem více, a to až 15 000 korun českých. Samozřejmostí je nakombinovat si také termín splatnosti. Ten je k dispozici v termínech od 7 kalendářních dní, po dobu jednoho měsíce. Zde určitě nesmíme zapomenout na jedno výrazné pozitivum, a to možnost prodloužení. A to doslova neomezeně, v rámci jednoho kalendářního roku.

Podrobný návod, jak si půjčit u Zaplo.cz, naleznete zde – zaplo.cz/jak-si-pujcit/

Jak úročí Zaplo půjčka podvod se nekoná ani zde

Musíme sice říci, že stejně jako řada jiných mikropůjček, i poskytovatel Zaplo má úrok poměrně vysoký. Ten se může dotýkat i hodnot okolo třiceti procent za jeden kalendářní měsíc. Pokud vás to odrazuje, zoufat si nemusíte. Pokud si totiž žádáte poprvé, máte možnost získat půjčku zdarma. Tedy jak vez úroků, tak i bez jakýchkoliv poplatků. A že je to pravda, to dokládá i citace ze stránek poskytovatele: „První půjčka zdarma! Pokud Vaši první půjčku splatíte včas, nebude Vám účtován žádný úrok ani poplatek.“

Zajímavý článek:  Kde si půjčit: Průvodce možnostmi půjček pro každou situaci

Podmínky získání jsou jednoduché

Pokud z něčeho budete také nadšeni, jsou to určitě podmínky získání. Budeme-li totiž konkrétní i v této oblasti, potom musíme říci, že máte možnost získat peníze bez složitého dokládání.

A tak není třeba:

  • Potvrzení o vašem příjmu
  • Nahlížení do bankovních a nebankovních registrů
  • Jakékoliv další papírování

Pokud máte doklad totožnosti a jste tuzemským občanem, nic více nepotřebujete. Jednoduše vyplníte žádost, kterou odešlete. Ta bude následně schválena a peníze odcházejí na váš bankovní účet. A to vše lze vyřídit do pár minut.

Drobným problémem však v této fázi může být nutnost registračního poplatku, který slouží hlavně pro ověření vašeho bankovního účtu. Tento poplatek je korunový a můžete si vybrat z několika účtů, aby byl převod co nejrychlejší. Poté však už žádné problémy nečekejte. A i to jasně ukazuje, že Zaplo půjčka podvod určitě není. To dokládá také zázemí společnosti, která za ní stojí. A to Zaplo Finance s.r.o., stejně jako finanční skupina 4finance, která realizuje stejné půjčky i v mnoha evropských zemích. A to za stejných, jasných a transparentních podmínek.