Půjčka bez zástavy

Ne všechny nebankovní společnosti jsou ochotny vyjít svým klientům vstříc a půjčit jim peníze tak říkajíc na čestné slovo, tj. bez zástavy. Ostravská Day to Day to však dělá. Úvěr ve výši 10 – 20 000 korun tu lze získat, aniž byste museli zastavit dům, automobil nebo přivést ochotného ručitele.

Podmínky poskytnutí úvěru

Protože za půjčené peníze ničím neručíte, musíte splnit několik podmínek. V prvé řadě se půjčuje pouze občanům České republiky se stálým příjmem v minimální výši alespoň 12 000 korun čistého měsíčně. Váš příjem musí být zasílán na váš bankovní účet a váš pracovní poměr musí být sjednán na dobu neurčitou a trvat alespoň 1 rok. Zároveň nesmíte mít trvalé bydliště na adrese obecního úřadu a musíte se zdržovat na své kontaktní adrese již alespoň 6 měsíců. Součet splátek vašich stávajících půjček přitom nesmí převyšovat třetinu vaší čisté mzdy a nesmíte mít žádné přednostní pohledávky, které by byly z vašeho platu exekučně uspokojovány.

Zajímavý článek:  Půjčky Bruntál

Co k tomu a co za to

Půjčka se poskytuje bez vstupních poplatků a ani předčasné splacení není zpoplatněno. Splňujete-li výše uvedené podmínky, můžete získat 10 000, 15 000 nebo i 20 000 korun se splatností na dobu 12 – 24 měsíců, a to do 24 hodin od podpisu smlouvy a na ruku. Předložit musíte jen svůj občanský průkaz, druhý doklad totožnosti s fotografií, potvrzení o výši příjmů, které lze nahradit pracovní smlouvou a posledními třemi výplatními páskami, potvrzení o faktickém pobytu na kontaktní adrese, např. výpis z telefonního účtu, SIPO, atp. a dva poslední kompletní výpisy ze svého bankovního účtu.