Analýza SEO

Máte dojem, že Váš web neplní ten účel, k jakému jste si ho zakládali? Místo toho, aby jeho návštěvnost stoupala, tak pozvolna klesá? Právě to může být důvodem k analýze SEO, jejímž úkolem je zhodnotit, jak jsou na tom Vaše stránky nyní a co by bylo vhodné odstranit, změnit, či vylepšit. U samotné analýzy ale zpravidla nekončíme. Rádi vám navrhneme i další způsoby, jak na Váš web přilákat co nejvíce návštěvníků, kteří se tak budou moci dozvědět více o Vašich kvalitních službách.

Proč analýzu SEO provádět?
Možná máte pocit, že jste tvorbu svého webu svěřili profesionálovi a nějaká další kontrola a zhodnocení, je tak zbytečné. Důležité ale je, jaké v tomto případě máte výsledky. Je jedno, kolik peněz jste za vytvoření internetových stránek dali, pokud Vám nepřinesou kýžené výsledky. Možná je tedy na čase ještě pár korun investovat, aby se Vám brzy mnohonásobně vrátili. Pomůžeme Vám najít ta nejvhodnější klíčová slova, která zlepší Vaši pozici ve vyhledávačích. Potom bude následovat ještě:

  • Kontrola sitemapy
  • Kontrola struktury webu
  • Kontrola interní duplicity textů
  • Kontrola title
  • Kontrola meta description
  • Interní prolinkování webu

Někomu se možná může zdát, že některé z těchto kroků jsou zbytečné. My si však na naší práci dáváme skutečně záležet a je pro nás velmi důležité, aby naši zákazníci dostali přesně to, co u nás hledali. Jedině precizní analýzou můžeme odhalit veškeré nedostatky, které Váš web aktuálně má a které jsou potřeba odstranit.

Přesto, že sídlo naší firmy se nachází ve středočeském kraji, nebráníme se zakázkám z různých koutů republiky a dokonce i světa. Jsme schopni provádět naše služby i v anglickém jazyce, máme mnoho klientů ze zahraničí, kteří si váží precizní práce, individuálního přístupu a příznivých cen. Proto se velmi těšíme také na Vaši zakázku.