SMS půjčka

Sháníte rychlou půjčku, abyste poplatili nenadálé výdaje? Neradi obíháte banky či nebankovní instituce, kde je nutné čekat? V současnosti není nutné nikam chodit jenom proto, abyste si vyřídili půjčku. Podání žádosti o půjčku probíhá nejčastěji online nebo pomocí SMS zprávy.

V případě zájmu o SMS půjčku stačí poslat esemesku v požadovaném tvaru a během chvilky je vše hotovo a peníze se odešlou na váš bankovní účet. Jestliže však žádáte o SMS půjčku úplně poprvé, musíte nejprve splnit obecné podmínky a až poté si lze užívat komfortu získání půjčky jenom díky zaslání SMS. Nejprve je nutná registrace na webových stránkách vámi vybrané společnosti. Zde se zaregistrujete a vyplníte formulář s žádostí o půjčku. Po odeslání vyčkáte na výsledek posouzení.

Peníze se poprvé posílají poštovní poukázkou, aby došlo k ověření vaší adresy. Od druhé půjčky už můžete plně využívat funkce SMS půjčky a uspořit si tak mnoho času díky rychlému a jednoduchému sjednání. Půjčky ihned do 5 minut na účtu vás jistě potěší, protože peníze získáte takřka okamžitě.

Zajímavý článek:  Šance pro vás - půjčka 15 000

SMS půjčka se poskytuje hlavně v nižších částkách. Konkrétně se jedná o maxima do 10000 Kč. Půjčení několik tisícovek využívají lidé hlavně v době před výplatou, kdy se nedostává dostatek financí. Následně se půjčka splatí v dojednaném termínu, což je maximálně několik týdnů.

SMS půjčka ihned úplně každému se vyřizuje bez poplatků předem a bez požadavků na ručitele. Často se nenahlíží ani do registrů dlužníků a nepožaduje se potvrzení o vašem pravidelném příjmu. U nebankovních SMS půjček je však nutné myslet na to, že v případě vaší první žádosti o půjčku od dané společnosti se maximální částky omezují. Poprvé si půjčíte maximálně 1000 Kč, podruhé 2000 Kč, potřetí 3000 Kč a tak dále až se dostanete na společností poskytované maximum. Stálí klienti se mnohdy mohou těšit i z různých bonusů.