Šance pro vás – půjčka 15 000

Nebankovní společnost schválíme.cz nabízí půjčku 15 000 korun pro všechny, kteří se dostali do finančních těžkostí, nebo si jen chtějí splnit svůj sen. Získat tuto půjčku je velmi rychlé a jednoduché.

Žádost o půjčku

Poskytovatel schválíme.cz. půjčuje téměř všem, kteří mají pravidelný měsíční příjem. Nemusí se jednat o klasicky zaměstnanecký poměr, společnost půjčuje i důchodcům, živnostníkům, či ženám na mateřské dovolené. Žadatel musí mít minimálně 20 let a trvalý pobyt hlášený na území České republiky. K žádosti se musíte prokázat dvěma průkazy totožnosti, to znamená, že k občanskému průkazu se prokážete ještě například cestovním pasem nebo řidičským průkazem atp. Žádost se podává prostřednictvím elektronického formuláře, který naleznete na webových stránkách společnosti. Vše se vyřizuje online, žadatel nemusí nikam chodit a půjčku potřebných peněz vyřídí z pohodlí svého domova. Společnost schválíme cz. nepožaduje ručitele ani zástavu majetku. Ihned po schválení půjčky obdržíte SMS, kterou potvrdíte, a peníze vám budou odeslány na váš bankovní účet.

Zajímavý článek:  Finanční žihadlo

Splácení půjčky

Půjčka se splácí podle smlouvou dohodnutých podmínek, které jsou uvedeny stručně a jasně, bez skrytých poplatků. Splatnost této půjčky ve výši 15 000 korun je od 15 do 30 dnů. V případě, že do 30 dnů nebudete moci svou půjčku splatit, je zde možnost prodloužení splatnosti, o které si můžete požádat telefonicky. Za vyřízení půjčky se neplatí žádný poplatek, vyřízení půjčky je úplně zdarma. Pokud máte u společnosti schválíme.cz už jednu nesplacenou půjčku, nemůžete si současně žádat o další.