Finanční tíseň? Pomoci vám může půjčka ještě dnes!

Být ve finanční tísni nemusí být nic neobvyklého, jelikož dostat se do ní můžeme poměrně snadno a jednoduše. Stačí jenom nečekaný výdaj, malá výplata, nebo situace, kdy zaměstnavatel peníze ještě neposlal. To vše poté souvisí s tím, že své problémy musíme řešit. A jednou z možností je půjčka ještě dnes. Pojďme se společně podívat na výhody a nevýhody, které tento nebankovní úvěrový produkt vlastně nabídne a proč může být dobrým, ale i zlým pánem.

Jakou hlavní výhodu má půjčka ještě dnes? Rychlé vyřízení

To v segmentu nebankovních půjček patří skutečně mezi obdivuhodné. A to proto, že rozhodně nebudete čekat dlouhé dny, stejně jako nebudete čekat dlouhé hodiny, ani nebudete čekat ani desítky minut. V tomto směru totiž řada poskytovatelů stlačuje čas vyřízení na minuty. Nejlépe z našeho porovnání vychází společnost Kredito24, která na svém webu píše: „Průměrná čekací doba na jeden úvěr je 1 minuta a 30 sekund. Navíc bude půjčka díky spolupráci s našimi partnery vyplacena automaticky. Skoro jako bychom Vám vyplatili peníze přímo na ruku.

Taková rychlost je dána hlavně tím, že samotný proces vyřízení je téměř automatický, a proběhne z pohodlí vašeho domova. Bez nutnosti toho cokoliv dokládat, stejně jako bez nutnosti třeba kamkoliv chodit. A tak pokud je vám nad 18 let a máte tuzemské státní občanství, může být půjčka ještě dnes ideální volbou i pro vás samotné.

Pozor na zdržení

S výhodou rychlého vyřízení ale může souviset i možné zdržení. Nejčastěji se týká toho, že některé společnosti vyžadují třeba zaslání oskenovaných dokladů totožnosti, stejně jako korunové registrační poplatky sloužící k ověření účtu. V takových případech mohou být z minut skutečně i dny. Nehledě na to, že někteří poskytovatelé chtějí i podpis na smlouvě.

Zajímavý článek:  Je výhodnější půjčka od Air Bank?

Široká škála částek je samozřejmostí

Velkou výhodou je také to, že si můžete vzít širokou škálu částek, kterou využijete na cokoliv. Už dávno neplatí, že by se půjčka ještě dnes orientovala jenom na menší, několikatisícové částky. Pokud budeme konkrétní, přinášíme vám přehled toho, jaké vlastně budete mít možnosti u jednotlivých poskytovatelů:

  • Ferratum – až 10 000 Kč
  • Zaplo – až 15 000 Kč
  • Kredito24 – až 15 000 Kč
  • CreditON – až 20 000 Kč

Negativem, které je s částkami spojeno, je však poměrně krátký termín splatnosti, v řádech 30 – 45 dní. Sice je možné ho prodloužit, ale to se často neobejde bez poplatku. Proto je dobré myslet na to ve chvíli, kdy o půjčku žádáte. Stejně jako je dobré myslet i na to, že může být s půjčkou spojen také poměrně vysoký úrok. Zde ale musíme říci, že někteří z výše uvedených poskytovatelů dokážou nabídnout i půjčku bez úroků. Tedy vrátíte tolik, kolik si půjčíte. Tím se tak řadí mezi nejvýhodnější úvěrové produkty na našem trhu.


Tesco půjčka – online žádost

[iframe src=”http://www.pujcka.co/iframe/tesco/?subid=5jcnr3mv&subchannel=yyyy&nohelp” width=”100%” height=”1100″]