Jaké finanční produkty nabídne Reifeizen banka?

Na našem trhu je několik desítek jak komerčních, tak i soukromých bankovních domů. Do první skupiny spadá také Reifeizen banka, tedy konkrétně Raiffeisenbank. Ta v poslední době poměrně výrazně změnila svou tvář, a to ve snaze nalákat nové klienty na širokou škálu svých produktů. A jelikož těch je celá řada, stejně jako nechybí dobré zázemí i služby, lze tuto banku určitě doporučit.

Pojďme se společně podívat na přehled toho, co nám může Reifeizen banka nabídnout konkrétně.

Základem jsou klasické účty

To hlavní, co nám samozřejmě může Reifeizen banka nabídnout, to jsou účty. V rámci nich máme na výběr hned z několika různých kont, které by měly odpovídat jak našim potřebám, tak i tomu, jak hodně využíváme tuzemský i mezinárodní platební styk. Stejně tak ale mohou cílit třeba také na náš konkrétní věk. V rámci této nabídky jsou dostupná tato konta:

  • Komplet
  • Smart
  • Student

Reifeizen banka umožní peníze také investovat

Druhou možností, co dělat s našimi penězi, je jejich investování. I zde je na výběr hned několik konkrétní možností, jakými se můžeme ubírat. Budeme-li i zde konkrétní, potom můžeme jít cestou klasického bezrizikového spoření, ale stejně tak i cestou, kterou nabízejí podílové fondy, investiční certifikáty, nebo zajištěné investice. Výnos závidí i na míře celkového rizika, ale z dlouhodobého hlediska musíme říci, že Reifeizen banka nabídne dobré služby.

Když peníze potřebujete

Oslovit banku a využít některou z jejich služeb je možné také ve chvíli, kdy peníze potřebujete. Jednou z hlavních možností jsou úvěrové produkty, tedy půjčky. U nich máte možnost nejenom získat půjčku na cokoliv, ale je zde i možnost refinancování, tedy převedení současných úvěrových produktů k této bance. Stejně tak ale do segmentu úvěrových produktů patří možnost začít si vytvářet potřebné rezervy, které souvisí s nečekanými situacemi.

Zajímavý článek:  Šance pro vás - půjčka 15 000

Zůstaneme-li u úvěrových produktů, nesmíme zapomenout na jeden z nejvýraznějších, kterým není žádný jiný, než hypotéka. Ta je dobrou volbou, pokud chcete koupit byt nebo dům, stejně jako ve chvíli, pokud chcete rekonstruovat, nebo snad stavět. A co o těchto možnostech říká samotná banka? „Plánujete investici do bydlení? Ať už kupujete, rekonstruujete, nebo stavíte, hypotéka na bydlení (KLASIK) vám pomůže splnit vaše sny. Využijte hypotéku na míru.“

S financemi souvisí také pojistky

Dnes je standardem, že banky jsou schopny nabízet také pojistné produkty. I to totiž mohou se správou financí přímo souviset. Budeme-li konkrétní, je možné zřídit třeba životní pojištění, stejně jako pojištění majetku, ale v nabídce je i pojistka úrazová, nebo cestovní. Navíc s jistotou jednoduchého online srovnání. Jediné, co k tomu stačí udělat, je sestavit si daný produkt s ohledem na vaše konkrétní potřeby a výše pojistných limitů.