Je výhodnější půjčka od Air Bank?

Chcete si půjčit 15 000 korun, ale nechcete se obracet na soukromé subjekty? Věříte spíše bankám, a proto i teď chcete oslovit jednu z nich? Která banka vlastně poskytuje tak nízkou půjčku a kde se před vámi nezavřou dveře? To se dozvíte v tomto článku!

Půjčka 15 000 od jediné banky!

Když si projdete nejrůznější nabídky od všech známých a oblíbených českých bank, zjistíte, že pouze jedna z nich nabízí tak nízké úvěry, jako je například 15 tisíc korun. Jedná se o Air Bank. I když je ještě poměrně nováčkem na českém bankovním trhu, už si získala spoustu spokojených klientů.

Jaká je půjčka od Air Bank?

Půjčit si totiž mohou již od pěti tisíc až do neuvěřitelných 600 tisíc korun, a to naprosto na cokoliv. Úvěr následně musí splatit do šesti, maximálně však do 96 měsíců. Pokud se vám tato nabídka zalíbila, jistě vás zajímá, kolik budou činit vaše měsíční splátky. Půjčíte-li si na nejkratší možnou dobu, tedy šest měsíců, částku 15 000 korun, budete každý měsíc splácet 2 584 korun. Celkem v takovém případě nakonec zaplatíte 15 498 korun. Připlatíte si tedy pouhých 498 Kč. Pokud je však pro vás doba splatnosti šest měsíců příliš krátká, můžete si sjednat půjčku na dobu až 96 měsíců, kdy budete každý měsíc splácet směšných 266 korun. Na druhou stranu si ale mnohem více připlatíte, a to až 10 465 korun. Tudíž skoro jednou tolik.

Zajímavý článek:  Potřebuju 15000 Kč opravdu rychle

Není splátka jako splátka…

Air Bank má však připravený pro své klienty bonusový program. Jedná se o výhody, které klienti získají za řádné splácení. V takovém případě můžete mít z výše zmíněných 10 465 korun, které přeplatíte, až 5 391 korun slevu. Nevrátíte tedy slibovaných 25 465 Kč, ale pouhých 20 074 korun. Pokud už dopředu víte, že vždy vše řádně splatíte a že se nikdy s platbou neopozdíte, nemusíte se bát, že byste následně vraceli neuvěřitelně vysoké částky!